Kontakt

Aktualnie nie jest prowadzona sprzedaż nieruchomości.

Plan Osiedla

STREFA GOLF
Jeśli marzysz o tym, aby Twoja działka graniczyła bezpośrednio z polem golfowym, a widok z salonu umilał wijący się fairway, to strefa zdecydowanie dla Ciebie.

STREFA ACTIVE
Jeśli żyjesz aktywnie i ważny jest dla Ciebie szybki dostęp do wszystkich atrakcji Osiedla, takich jak restauracja, dom klubowy, driving range lub stadnina – wybierz tą strefę

STREFA FRIENDS & FAMILY
Jeśli chcesz zamieszkać w zacisznej części osiedla, wraz z rodziną i przyjaciółmi, cieszyć się wspólnymi weekendami – to strefa właśnie dla Ciebie.

Bezpieczeństwo

Całe osiedle Toya Golf jest ogrodzone i monitorowane 24h. Wszystkie uliczki są oświetlone. Wjazd na osiedle ograniczony jest szlabanem oraz budką strażniczą. Na osiedlu zostały wyznaczone również zorganizowane strefy zabaw dla dzieci.

Unikatowość

Zlokalizowane przy osiedlu pole golfowe, restauracja, siłownia, fitness, trasy biegowe oraz stadnina koni podkreślają rekreacyjny charakter obiektu. Osiedle Toya to fascynujące miejsce, w którym świetnie odnajdą się zarówno rodziny z dziećmi, aktywni managerowie oraz osoby kochające kontakt z naturą.

Charakterystyka

Osiedle Toya Golf to nowoczesna i pierwsza inwestycja mieszkaniowa w Polsce zlokalizowana na terenie 27-dołkowego pola golfowego. Idealnie wkomponowane w otaczające okolicę lasy i stawy tworzy harmonijną całość.

Położenie

Osiedle Toya Golf to kompleks stylowych budynków mieszkalnych, położonych w podwrocławskich Krzyżanowicach (północna granica Wrocławia), w odległości zaledwie 9 kilometrów od wrocławskiego Rynku.

Idea Projektu

Sami inwestorzy Osiedla TOYA GOLF od wielu lat szukali miejsca, w którym chcieliby zamieszkać. Z dala od miejskiego zgiełku, ale w dobrej komunikacji z centrum. Miejsca bezpiecznego i wyjątkowego. W którym w nieskrępowanej atmosferze, z gronem przyjaciół i rodziny mogliby wypoczywać na łonie natury.

Osiedle TOYA GOLF jest odpowiedzią na potrzebę znalezienia bezpiecznego i pięknego miejsca, którego kształt z pewnością nie ulegnie zmianie. Otaczające osiedle lasy oraz pole golfowe gwarantują, że w pobliżu Państwa domu lub apartamentu nie powstanie żadna nowa inwestycja. To wspaniały projekt wykonany w wysokim standardzie, zapewniający pełną infrastrukturę zarówno dla relaksu, jak i aktywnego wypoczynku.

Profil Mieszkańca

Osiedle Toya Golf zostało dobrze przemyślane. Ma spełnić wymagania osób, które w bezpiecznej, miłej atmosferze chcą spędzić pełne aktywności dni, rozkoszując się otaczającą osiedle naturą. To projekt przygotowany dla osób o nieco wyższych wymaganiach, które chcą mieszkać w niezobowiązującej i sielskiej atmosferze podmiejskiego osiedla, nie rezygnując równocześnie z wielu usług i atrakcji, które tak wspaniale pozwalają wypocząć po pełnym pracy tygodniu.

W chwili obecnej, golfiści stanowią zaledwie 10% osób, które kupiły nieruchomość w Toya Golf. Pozostali nabywcy, to osoby, które po obejrzeniu osiedla, po prostu zakochały się w tym miejscu.

WYJĄTKOWE MIEJSCE

Zlokalizowane przy osiedlu pole golfowe, restauracja, siłownia, fitness, trasy biegowe oraz stadnina koni podkreślają rekreacyjny charakter obiektu. Osiedle Toya to fascynujące miejsce, w którym świetnie odnajdą się zarówno rodziny z dziećmi, aktywni managerowie oraz osoby kochające kontakt z naturą.

Komunikacja

Osiedle Toya Golf to kompleks stylowych budynków mieszkalnych, położonych w podwrocławskich Krzyżanowicach (północna granica Wrocławia), w odległości zaledwie 9 kilometrów od wrocławskiego Rynku.

DROGI DOJAZDOWE

Pomimo tego, że osiedle zlokalizowane jest pośród terenów leśnych – jest ono bardzo dobrze skomunikowane z Miastem. Dzięki wybudowanej i oddanej już do użytku śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia, również dojazd do południowych dzielnic miasta został ułatwiony. Co więcej – już w przyszłym roku uruchomiona zostanie autostradowa obwodnica Wrocławia, której nitka przebiega w odległości 1,5km od Osiedla Toya Golf.

Wyjątkowe położenie z pewnością docenią również osoby często podróżujące służbowo – lokalizacja zapewnia bardzo dogodny wyjazd w kierunku Warszawy, Poznania, Trójmiasta, a także (dzięki AOW) do Krakowa i Berlina. Nie bez znaczenia pozostaje także dogodny dojazd do Wrocławskiego Portu Lotniczego.

ODLEGŁOŚCI OD WAŻNYCH PUNKTÓW

Niezwykle dogodna lokalizacja sprawia, że z osiedla bez trudu dotrzemy do centrum Wrocławia, zarówno w porannych godzinach szczytu, jak i w sobotnie popołudnia. Większość usług, takich jak restauracja, fitness, korty wielofunkcyjne, znajdziecie Państwo już na samym osiedlu. Wszystkie pozostałe znajdują się w odległości nie przekraczającej 5km od Osiedla, m.in. Centrum Handlowe Korona, kino Cinema City, szkoła, przedszkole czy szpital.

Korzyści

TYLKO 15 MINUT OD RYNKU
Pomimo tego, że mieszkasz poza miastem i korzystasz z uroków zielonej i bezpiecznej okolicy, nadal jesteś świetnie skomunikowany z Wrocławiem.

WSZYSTKO W ZASIĘGU RĘKI
W promieniu 5 km znajduje się centrum handlowe, basen, szpital, szkoła i przedszkole oraz wszystkie inne potrzebne usługi.

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress