Pierwszy turniej już za nami – European Tour – Alfred Dunhill Championship

Po turnieju w RPA

Adrian Meronk zakończył turniej Alfred Dunhill Championship 2020 na miejscu 42. Dziękujemy za ogrom emocji jaki mogliśmy doświadczyć podczas pierwszego startur naszego najlepszego polskiego gofisty w sezonie 2020.Spoglądając na ranking Race to Dubai widząc Adriana na 31 miejscu czujemy dumę i radość.Wszyscy już nie możemy doczekać się kolejnego startu Adriana w European Tour, który już od czwartku 5 grunia zagra w turnieju AFRASIA BANK Mauritius Open na polu GC Heritage, Heritage Bel Ombre, Mauritius.

Trzecia Runda

Trzecia runda Alfred Dunhill Championship w RPA Adrian Meronk nie zawodzi swoich wiernych kibiców i rozpędza się przed finałową rundą. Grał dzisiaj bardzo spokojnie bez większych błędów zaliczająć 3 biride i jednego bogeya. W tej chwili jest na pozycji T17 z wynikiem -1

Brawo Adrian! Świetna gra!

#gomeronk

Adrian Meronk drugą rundę turnieju Alfred Dunhill Championship rozpoczął od kilku błędów i pierwszą 9-tkę zagrał +8. Znalazł się chwilowo pod linią CUT’a jednak bez problemu pozbierał się i wszedł w tryb zdobywania birdie aby drugą 9-tkę zagrać -4. W rezultacie tej wspaniałej walki z wynikiem +1 po dwóch rundach zajmuje miejsce 47 tym samym w pierwszym turnieju sezonu 2020 na European Tourprzechodzi CUT i zapewnia nam dalsze emocje.
Wszyscy mocno kibicujemy i trzymamy kciuki za Adriana.
Jutro wczesny start o 6:47 naszego czasu.
#gomeronk

Adrian Meronk podczas swojej pierwszej rundy w turnieju Alfred Dunhill Championship na polu golfowym Leopard Creek CC ustrzelił 7 birdie z czego aż 6 na swojej pierwszej dziewiątce!
Pomimo dwóch nieco słabszych dołków w tej chwili jest wysoko w tabeli i zajmuje z wynikiem -3 miejsce T11.
Gratulacje Adrian, świetny start w nowy sezon.
Jutro kolejne emocje zapewni nam Adrian z Południowej Afryki już od godz. 12 naszego czasu.
Live hole by hole:
https://www.europeantour.com/european-tour/alfred-dunhill-championship-2020/leaderboard?round=1