Briju Ladies Golf Tour 9

11 sierpnia (niedziela)

Briju Ladies Golf Tour 9 – 11 sierpnia 2019

Serdecznie dziękujemy 🥂 wszystkim paniom🏌️‍♀️🚺 za udział oraz miłą atmosferę podczas dzisiejszego turnieju z serii Briju Ladies Golf Tour🏌️‍♀️, który odbył się na naszym polu Toya Golf&CC⛳️

W klasyfikacji głównej StrokePlay Brutto zwyciężyła
Natalia Michaś (Toya Golf&CC) 🏆 z wynikiem 81
II miejcse Weronika Kaleta (Toya Golf&CC) 🥈 z wynikiem 92
III miejsce Joanna Meronk (Toya Golf&CC) 🥉z wynikiem 93

GRATULUJEMY zwyciężczyniom oraz wszystkim uczestniczkom !!!

Informacje

Serdecznie zapraszamy na BRIJU Ladies Golf Tour 2019 !

Turnieje są organizowane już po raz jedenasty, specjalnie dla pań bez względu na wiek i prezentowane umiejętności golfowe. Ich celem jest bowiem, poza sportową rywalizacją, integracja dobrych i słabszych zawodniczek. W tym roku po raz kolejny sponsorem tytularnym jest BRIJU, zapewniając wyjątkowe nagrody, dzięki którym zwyciężczynie poszczególnych turniejów mogą zrealizować swoje marzenia jubilerskie. Nowością będzie oczekiwana, limitowana golfowa edycja jubilerska – biżuteria i zegarki. Wyjątkowe nagrody w postaci serii kosmetyków do pielęgnacji włosów zapewnia Moroccanoil. Firma Forunate Golf Fashion również przygotowała niespodzianki dla Pań. Komisja Golfa Kobiecego zaprasza serdecznie wszystkie koleżanki golfistki do wspólnej gry, do wyjątkowych golfowo-towarzyskich spotkań!

Turniej rozgrywany będzie w Klasyfikacjach: stroke play brutto: I, II, III miejsce oraz stableford netto: I, II, III miejsce w każdej grupie Handicapowej.

Zapisy:
Zapisy do 10 sierpnia godz. 15:00
bezpośrednio w recepcji pola / telefonicznie 71 388 76 00 / mailowo reservation@toyagolf.pl / online

Opłaty turniejowe:
1. Klubowiczki 18H – 50 zł
2. Klubowiczki 18H Pon- Czw – 50 zł + 50 zł GF
3. Klubowiczki 9H – 50 zł + 100 zł GF
4. Goście – 50 zł + 190 zł GF
5. Goście Juniorki – 50 zł + 100 zł GF

Informacje

briju_logo1920

Sponsorem tytularnym jest w tym sezonie firma Briju.

Briju to młoda marka na polskim rynku jubilerskim. Dynamiczną budowę sieci detalicznej swoich salonów rozpoczęła w 2013 roku i od tej pory nie zwalnia tempa. Do dnia dzisiejszego otwartych zostało już ponad 50 salonów, znajdujących się w najbardziej dogodnych i prestiżowych lokalizacjach na terenie całej Polski.

Zdecydowanym atrybutem firmy jest własna produkcja, co sprawia, że niemal każdy element od podstaw projektowanej i ręcznie tworzonej biżuterii musi przejść przez wiele etapów pracy, aby ostateczny produkt był naprawdę wyjątkowy. Oferta handlowa marki to najwyższej jakości wyroby jubilerskie ze złota i srebra, kolekcje z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, a także szeroka gama obrączek produkowanych na indywidualne zamówienie oraz zegarki wielu renomowanych marek. Briju prezentuje autorskie kolekcje oraz aktualne nowości zgodne z najnowszymi trendami.