Krajowa Liga Golfa „CEZAR Golf Champions League – 2019”

golf-plus-logo.

Co drugi czwartek miesiąca gramy na naszym polu w Krajowej Lidze Golfa. Pierwszy turniej już 25.04.2019 a rejestracja już jest dostępna na:

https://eagle2.pzgolf.pl/tournament/v20/#/3224/registration

Krajowa Liga Golfa pod nazwą „CEZAR Golf Champions League” ma na celu umożliwić golfistom amatorom z całego kraju, rywalizację sportową i dobrą zabawę w ciągu całego sezonu, zarówno u siebie, na macierzystym polu golfowym jak też na innych polach w całej Polsce za stosunkowo nieduże pieniądze.

Oprócz gry na „własnym” polu, formuła turnieju zachęca do podróży golfowych po Polsce i poznawania nowych pól i kolegów golfistów, w ramach współzawodnictwa na szczeblu lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim.

Cena za udział w grze turniejowej jest inna dla każdego pola i składa się z promocyjnego green fee (niższego niż na co dzień na danym polu) i opłaty turniejowej w wysokości 40 zł.

Cena za grę turniejową na danym polu golfowym dostępna jest na stronie turniejowej www.polskaligagolfa.pl w zakładce „Ceny” i w recepcji każdego pola.

Golfiści z opłaconym prawem do gry na danym polu, ponoszą tylko koszt opłaty turniejowej w wysokości 40 zł. za każdą rundę turniejową.

Rywalizacja sportowa odbywa się w sześciu grupach HCP, równolegle; w ramach pola golfowego, regionu i całej Polski (szczegóły w regulaminie).

Jest też prowadzona klasyfikacja Grand Prix oraz na koniec sezonu wyłonimy dodatkowo Mistrzów trzydniowego Turnieju Finałowego w poszczególnych grupach HCP oraz w kategorii Open.

Uwieńczeniem sezonu będzie dodatkowy turniej Mistrzów rozgrywany w formacie Match Play.

Wszystkie informacje szczegółowe w tym wykaz pól golfowych biorących udział w turnieju, regulamin, ceny za grę turniejową dla poszczególnych pól, regiony turniejowe, kalendarz turniejów, bieżące wyniki i aktualny ranking we wszystkich klasyfikacjach dostępne są na stronie turniejowej  www.polskaigagolfa.pl