KRAM JUNIOR OPEN 30.07.-02.08.2018

Rezerwuj termin na Kram Junior Open

Przed Wami szansa na zdobycie punktów do rankingu WAGR oraz zaproszenia na turniej serii Global Junior Tour. Termin: 30 lipca – 2 sierpnia na polu Toya Golf. Rezerwujcie czas, bo startuje drugi Kram Junior Open!

Kram Junior Open to turniej stworzony po to, aby umożliwić młodym golfistom rywalizację w gronie rówieśników, także tych z zagranicy.

Kram Junior Open rozegramy w klasyfikacji stroke play brutto wśród dziewcząt i chłopców w czterech kategoriach wiekowych. Zawodnicy w wieku do lat 16 grają z żółtych tee, starsi z białych.

W sumie czekają Was niełatwe trzy rundy, ale – jak pokazaliście w 2017 roku – potraficie podejmować tak ambitne wyzwania.

Gospodarzem turnieju będzie Toya Golf & CC, gdzie odbywały się turnieje międzynarodowych juniorskich serii, takich jak Faldo Series czy World Junior Series.

Na wrocławskim polu projektu Jeremy’ego Perna swoje umiejętności szlifowali Adrian Meronk, Mateusz Gradecki i Jan Szmidt jr, którzy dzisiaj odnoszą coraz większe sukcesy. Dwaj pierwsi są już zawodowymi golfistami i startują w zawodach na całym świecie.

Drugi turniej Kram Junior Open odbędzie się w dniach 30 lipca – 2 sierpnia 2018 r. W pierwszych zawodach w 2017 r. uczestniczyli najbardziej utytułowani juniorzy w Polsce, w tym członkowie kadry narodowej oraz mistrzowie Polski. Wówczas zwyciężył Alejandro Pedryc, który po zaciętych trzech rundach pokonał w finale Jakuba Urbańskiego.

Kram Junior Open – WYSTARTOWAŁ 

Reprezentacja naszego klubu w składzie:
Kuba Urbański
Kuba Ćmikiewicz
Chen Yu-Hao
Dymnicka Martyna
Michaś Natalia
Kaleta Weronika
Zygadło Mateusz
Wójcikowska Aleksandra
Cegła Malwina
Cegła Patryk

KIBICUJEMY!!!