11 edycja Mistrzostw Regionów

4-6 maja 2018

Podobnie jak w poprzednich edycjach zawodnicy mogą wybrać inne pole, niż to wynika z ich przynależności klubowej przypisanej administracyjnie do danego regionu

Turnieje Mistrzostw Regionów, zaliczane do rankingu WAGR

  • Mistrzostwa Regionu Północnego – Mazury G&CC (woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie oraz kujawsko-pomorskie)

  • Mistrzostwa Regionu Południowego – Kraków Valley GC (woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie i podkarpackie)

  • Mistrzostwa Regionu Wschodniego – Lisia Polana GC (woj. lubelskie, łódzkie, mazowieckie i podlaskie)

  • Mistrzostwa Regionu Zachodniego – Amber Baltic GC (woj. zachodnio-pomorskie, lubuskie i wielkopolskie)

uczestnicy na poszczególnych polach golfowych - nasi klubowicze

3mamy mocno kciuki za naszych klubowiczów!

PÓŁNOC Mazury Golf & Country Club
– Michaś Natalia, Ćmikiewicz Jakub, Michaś Tymoteusz, Studniarek Piotr

POŁUDNIE Kraków Valley
– Korgiel Krystian, Korta Krzysztof, Iwanowski Paweł, Dec Andrzej

ZACHÓD Amber Baltic Club
– Szmidt Jan Jr, Szmidt Beata, Szałagan Jan

Runda III – strokeplay brutto

Zachód:

Szmidt Jan Jr – 72 (1 miejsce!)

Szmidt Beata – 99

Runda III – strokeplay brutto

Północ:

Natalia Michaś – 84

Kuba Ćmikiewicz – 82

Tymoteusz Michaś – 75 (2 miejsce!)

Runda III – strokeplay brutto

Południe:

Krystian Korgiel – 91

Krzysztof Korta – 94

Andrzej Dec – 90

Paweł Iwanowski – 96

Runda II – strokeplay brutto

Zachód:

Szmidt Jan Jr – 69

Szmidt Beata – 83

Runda II – strokeplay brutto

Północ:

Natalia Michaś – 93

Kuba Ćmikiewicz – 83

Tymoteusz Michaś – 80

Piotr Studniarek – 84

Runda II – strokeplay brutto

Południe:

Krystian Korgiel – 94

Krzysztof Korta – 93

Andrzej Dec – 84

Paweł Iwanowski – 101

Runda I – strokeplay brutto

Zachód:

Szmidt Jan Jr – 69

Szmidt Beata – 95

Szałagan Jan – 77

Runda I – strokeplay brutto

Północ:

Natalia Michaś – 89

Kuba Ćmikiewicz – 86

Tymoteusz Michaś – 82

Piotr Studniarek – 88

Runda I – strokeplay brutto

Południe:

Krystian Korgiel – 88

Krzysztof Korta – 101

Andrzej Dec – 88

Paweł Iwanowski – 94