TURNIEJ ŚWIĘTOJAŃSKI - NOC OGIEŃ CZARY

TURNIEJ ŚWIĘTOJAŃSKI 🌿🌿🌿

 

Wyniki w kategorii Stroke Play Brutto:

 

I miejsce Dudarski Marcin

II miejsce Adamów Andrzej

III miejsce Buchalik Danuta

 

Nagrodzeni w konkursie puttowania :

Adamów Krzysztof,Rejniak Leszek, Skorulski Marek, Skobierska Elżbieta oraz Kozłowski Krzysztof.

 Zwycięzcy w konkursie na najpiękniejszy wianek:
Ewa Wyrwas, Arkadiusz Mrokwa, Pola Michałowska.

 

GRATULUJEMY!

ZAPISY: do piątku, tj. 23.06.2017r. do godziny 20.00
KONTAKT: reservation@toyagolf.pl lub telefonicznie pod nr 71 388 76 00

24 CZERWCA 2017

Zapraszamy na nocny Turniej Świętojański!

HARMONOGRAM:
21:00 – start
• grill przy restauracji Grill House
• wicie wianków
22:30 – start turnieju (dołki nr 1,2,3 i 9 pola 9-dołkowego) wg listy startowej
około 24:00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

KONKURSY:
• Konkurs na najładniejszy wianek
• Konkurs puttowania

FORMAT TURNIEJU:
• strokeplay brutto

NAGRODY:
• Nagradzane są pierwsze trzy miejsca

OPŁATY:
• Dorośli – 100 zł/os
• Klubowicze, którzy uiścili roczną składkę na klub grają ZA DARMO!

Informujemy, iż do rozegrania turnieju niezbędna będzie specjalna, świecąca piłka. Każdy uczestnik na start ma zagwarantowaną jedną sztukę.
W przypadku, gdy będziecie Państwo chcieli zakupić więcej świecących piłeczek, będzie to koszt 35zł/szt.

SUGEROWANE STROJE:
• Panny i kawalerowie na biało
• Zamężne i żonaci na czerwono
• Można również przebrać się za czarownicę lub wiedźmina 🙂

Świętojańska noc wróżb i czarów

Noc świętojańska z 23 na 24 czerwca jest czarowna i niezwykła. Wtedy to zakwita kwiat paproci, dzieją się czary i cuda, spełniają się prawie wszystkie marzenia miłosne. To noc magicznych rytuałów, czarów, łączenia się ludzi w pary. Ta noc nasycona jest rozkoszą i westchnieniami spragnionych miłości serc.

Dziewczęta powinny na noc świętojańską upleść wianek z ziół miłosnych. Zioła te to lubczyk, rumianek, mięta, mirt, tymianek lub bylica, która jest panaceum chyba na wszystko. Wianek koniecznie musi być przyozdobiony białymi wstążkami. Im więcej bieli, tym lepiej, w końcu ten kolor to symbol niewinności, zapowiada też aktywność i ruchliwość życiową. W środek wianka należy wstawić cztery białe świece, zapalić je i wianek na wodę puścić. Pamiętajcie o wyidealizowaniu wymarzonego chłopca. Jeśli wianek szczęśliwie popłynie w dal, to w niedługim czasie spotkacie tego jedynego. Natomiast jeśli wianek zaplącze się w szuwarach lub wywróci albo wpadnie w wir wody, to trudno, będziecie musiały poczekać. Niemniej jednak zawsze trzeba mieć nadzieję, że marzenia i tak w końcu się spełnią.

Jeśli dziewczęta lub kobiety mają kłopoty w miłości , to powinny wianek z ziół miłosnych upleść i suto ozdobić go czerwonymi wstążkami. Czerwień ma moc odczyniania i odganiania uroków oraz wszelakiego zła. Trzeba zapalić cztery świeczki w kolorze czerwonym i położyć wianek na wodę, prosząc go, aby nasze smutki i niepowodzenia ze sobą zabrał. I podobnie jak poprzednio, jeśli wianek szczęśliwie odpłynie, to i smutki odpłyną od nas na zawsze. Ukochany wróci i dobrze to wróżyć będzie miłości. Dobre rokowanie daje też utopienie się wianka lub wciągnięcie go w nurt rzeki. Lecz jeśli wianek uparcie odpłynąć nie chce i utknie gdzieś niedaleko, to niestety trzeba będzie poczekać zanim sprawy miłosne ułożą się po naszej myśli.

Dobrze też owej nocy po rosie boso pochodzić, umyć całe ciało lub chociażby twarz i ręce. To rokuje powodzenie u płci przeciwnej i to na cały rok, do następnej sobótki.