SWING 6: PALMARES CLASSIC IV/V, BOAVISTA CLASSIC

Niesamowity finisz SWING 6 w wykonaniu Adriana! Meronk swoją ostatnią rundę turnieju zakończył z wynikiem -9!!! Duma nas rozpiera! Polak w Boavista Classic zajął TRZECIE MIEJSCE. Brawo!

W I rundzie wynik Adriana to 72 uderzenia (+1), co daje mi jak na razie 29 miejsce. Już jutro II runda, tym samym zakończenie udziału naszego klubowicza w Tourze Algarve Pro Golf Tour, w którym udział jak sam golfista stwierdził traktuje jako przetarcie i rozpoznanie sił. Sprawdzając swoje aktualne możliwości w Portugalii Adrian przygotowuje się do Challenge Tour, turnieju Barclays Kenya Open, który odbędzie pod koniec marca na polu Muthaiga GC w Nairobi.

W piątek 24 lutego I runda Adriana na polu golfowym Boavista Golf & SPA Resort, Adrian rozpoczyna swoją grę o godzinie 11:10 czasu lokalnego (12:10 w Polsce). Startuje w jednym flight’cie z golfistami Gregori Baumann i Tom Field.

Kolejny etap Algarve za Adrianem. W dzisiejszej II rundzie jego rezultat to -4 (68 uderzeń). Dzięki temu poprawił swój wynik i wskoczył na szczęśliwe 13 miejsce.

Adriana czeka kolejne podejście w Turnieju z cyklu tour Algarve już w piątek (24-25 luty), tym razem na polu Boavista Golf Resort & Spa. Turniej będzie poprzedzony rundą treningową w czwartek.

———————————————–
Kolejna runda na polu Onyria Palmares Beach za Adrianem, jego dzisiejszy wynik to -1 (71 uderzeń), dzięki czemu plasuje się na 30 miejscu, jak na razie najlepszy wynik w dzisiejszej rundzie to -7 (65 uderzeń).

Trzymamy kciuki za jutrzejszy występ.

18 luty (Sobota)
Adrian poprawił swój wynik w II rundzie i zagrał – 3 (69 uderzeń), tym samym po II rundach na polu Onyria Palmares Beach & Golf Resort wskoczył na 21 miejsce.
Pierwsze miejsce od wczoraj utrzymał Curtis Griffiths (UK), jego wynik łączny to – 13.

Kolejne podejście w Mini Tourze Algarve Pro Golf Tour w Portugalii naszego klubowicza będziemy śledzić w Palmares Classic V, który zostanie rozegrany także na polu Onyria Palmares Beach, w dniach 20-21 luty.

————————————————————
17 lutego została rozegrana pierwsza runda, w której nasz klubowicz  zdobył wynik +1 (73 uderzenia). Aktualnie Adrian zajmuje 35 pozycję. Wysoką poprzeczkę postawił golfista z Wielkiej Brytanii, Curtis Griffiths, który zagrał dzisiaj -10 (62 uderzenia).

18 lutego w sobotę rozegrana zostanie druga runda, trzymamy mocno kciuki za Adriana!

Adrian Meronk rozpocznie swój golfowy sezon w Portugalii. Na rozgrzewkę, między 17 a 18 lutego 2017 na polu golfowym Onyria Palmares Beach & Golf Resort, nasz klubowicz weźmie udział w turnieju Palmares Classic IV. To pierwszy z trzech turniejów SWING 6, w których zagra najlepszy polski golfista. Powodzenia!

Mini tour w Portugalii odbędzie się w ramach Algarve Pro Golf Tour