International Amateur Championship 2017

International Amateur Championship 2017
87 Portuguese International Amateur Championship

11 lutego zakończył się turniej w Portugalii na polu Montado Golf, wielkim zwycięzcą został golfista Sami Välimäki z wynikiem -7. Więcej szczegółów znajdą Państwo bezpośrednio na stronie turnieju.

III runda / 10 luty – Jan utrzymuje swój wynik z rundy poprzedniej, znów zagrywa 73 uderzeń co daje mu łączny wynik +6.
Ostatecznie Janek po 3 rundach plasuje się na 47 miejscu, w 4 rundzie finałowej niestety nie weźmie udziału, gdzie 41 zawodników rozegra 11 lutego walkę o zwycięstwo. Od godziny 8:30 rozpoczną się pierwsze starty.

II runda – Jan Szmidt Jr poprawia swój wynik i zalicza 73 uderzenia podczas II rundy, co daje mu jak dotychczas łączny wynik +5, dzięki temu wskakuje na 34 miejsce, oby w jutrzejszym starcie utrzymał poziom, gdyż pierwszych 40 wyników (w tym remisy) przechodzą do 4 rundy finałowej.
I runda – Janek zajmuje 89 pozycję z wynikiem +4 (76 uderzeń).

W dniach 8-11 luty na polu golfowym w Portugalii Montado Golf będzie miał miejsce prestiżowym Turniej International Amateur Championship 2017, w którym to rywalizować będzie nasz klubowicz Jan Szmidt Jr.

7 lutego ma miejsce runda treningowa, powodzenia Janek!

Już 87 z kolei międzynarodowe mistrzostwa portugalskie, mistrz zostanie wyłoniony po 4 rundach StrokePlay, (18 dołków każdego dnia).  Po rozegraniu 3 rundy, pierwszych 40 graczy z najniższymi wynikami zostaną zakwalifikowani do 4 rundy finałowej (brane są pod uwagę remisy).