Klubowe Mistrzostwa Polski

Nasi klubowi reprezentanci zajęli II miejsce na podium, serdecznie gratulujemy golfistom oraz dziękujemy za ciężką walkę do samego końca w finale,  wyniki znajdą Państwo na stronie PZG.

Wczoraj nasza drużyna wygrała z Rosa Private Golf Club w match play’u 4:1, a dziś pokonała First Warsaw G&CC 3:2!

Po pierwszej rundzie na trzech pierwszym miejscach plasują się nasi klubowicze: Adrian Meronk ( 67), Kuba Urbański (71), Jan Szmidt Jr (72) . Łącznie nasza drużyna ukończyła pierwszą rundę z wynikiem 376 co pozwala nam na prowadzenie.

Między 2 a 5 czerwca 2016 roku odbyły się Klubowe Mistrzostwa Polski Grupy Mistrzowskiej. Turniej miał miejsce na podwarszawskim polu Sobienie Królewskie G&CC. Toya Golf & CCW również wystawiła w zawodach swoją reprezentację.